DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa
Kontakt

Blog Posłaniec Kwiatowy

kwiaty na pogrzeb dla zmarłych wieńce i wiązanki

Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty są cudowne nie tylko ze względu na swój urok, kolory czy zapachy. Ich osobliwość sprawia, że pasują na każdą okazję i są uniwersalnym podarunkiem w rozmaitych sytuacjach. Prócz urodzin, walentynek i wesel istnieją okazje, przy których uśmiech zastępują smutek i żal. Jedną z takich okoliczności jest pogrzeb. Niejednokrotnie towarzyszy mu poczucie bezsilności, w której nie wiemy co powiedzieć. To dlatego, że czasem żadne słowa nie są odpowiednie, a wsparcie chciałoby się wyrazić w inny sposób. Wtedy z pomocą przychodzą kwiaty. To gest, który w ponadczasowy sposób wyraża nasze współczucie i wsparcie dla osób doświadczających straty. Do takiej okazji idealnie pasują wieńce i wiązanki ze świeżych lub sztucznych kwiatów.

Poznaj nasze wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Czasami, z przyczyn niezależnych od nas, nie możemy osobiście uczestniczyć w pochówku. Nie każda kwiaciarnia oferuje kwiaty z dowozem, a jeśli tak–są to dodatkowe koszta. Właśnie dlatego naszym serwisie znajdziesz wieńce i wiązanki ze świeżych kwiatów, wyłącznie od lokalnych dostawców, z darmową dostawą na terenie całej Polski. Oferujemy okrągłe wieńce i wiązanki z róż, lilii, margaretek i gipsówek, a także kompozycje stojące w kształcie łezki. Jeśli wolisz zdecydować się na coś subtelniejszego, to polecamy przepiękne wiązanki w bieli lub kolorach, a także bukiety z róż. Wszystkie są starannie ozdobione między innymi delikatnym igliwiem, liśćmi pistacji lub szarfą.

Bez względu na to, czy masz możliwość uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu, czy mieszkasz w innym mieście lub kraju – zawsze możesz liczyć na wysyłkę wybranej kompozycji w dowolne miejsce w Polsce. Ponadto dostawa jest darmowa, a do zamówień dołączamy gratisowy liścik z zapisanymi przez Ciebie życzeniami bądź kondolencjami.

Pogrzeby są trudne i mają charakter refleksyjny. Kiedy ktoś odchodzi, pozostawia po sobie pustkę, której nie da się wypełnić. Kwiaty są jednak ujmującym gestem oparcia, pozwalającym wyrazić pamięć o zmarłym i podkreślić wzniosłość chwili pożegnania. Wybierz idealny bukiet, wiązankę lub wieniec i miejsce dostawy. My natomiast zajmiemy się resztą, byś mógł skupić się na bliskich osobach, w chwili straty.

Karol Patra

Karol Patra

Oceń artykuł
5/5

Zawsze Świeże
Kwiaty

Odkryj
Flowerboxy

Zobacz nasze produkty

Select your currency
EUREuro