DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa
Kontakt

Blog Posłaniec Kwiatowy

Walentynki-obchodzimy-raz-w-roku-posłaniec-kwiatowy-sprawi-że-będą-one-dla-Was-wyjątkowe

Walentynki obchodzimy raz w roku, posłaniec kwiatowy sprawi że będą one dla Was wyjątkowe.

Czy wiesz, że walentynki swoje narodziny miały już w średniowieczu? Święty Walenty jako biskup pewnego dnia złamał zakaz cesarza, dotyczący udzielania małżeństw młodym mężczyznom i błogosławił zakochanych w sekrecie. Został za to skazany na śmierć. Przed wykonaniem wyroku zakochał się w niewidomej dziewczynie, która wedle legendy odzyskała wzrok pod wpływem miłości. W dniu egzekucji – 14 lutego – zostawił ukochanej uczuciowy liścik. W ten właśnie sposób pozostawił po sobie święto osób zakochanych. Jak widać Walentynki to nie moda, która przyszła do nas z zachodu i zdominowała popkulturę, a tradycja która narodziła się dawno temu i z którą wiąże się wzruszająca legenda.

Święto miłości to idealna okazja, by celebrować uczucie łączące zakochanych, a także okazja by docenić bliską nam osobę. Jeśli jesteś z dala od swojej wybranki, to nie możesz jej obdarować? BŁĄD! Pierwszym i zawsze odpowiednim wyborem w tym dniu są kwiaty, a kwiaty możesz zamówić przez Internet. Piękny bukiet czerwonych róż to klasyka gatunku i coś, co zawsze wywoła wzruszenie. Kwiaciarnia wysyłkowa Posłaniec Kwiatowy ma jednak w swojej ofercie o wiele więcej. Twoja wybranka kocha goździki? Proszę bardzo! Żonkile, margaretki, tulipany to tylko niektóre z dostępnych u nas opcji. Bukiety to nie wszystko. Oferujemy także finezyjne flowerboxy, kosze upominkowe, a także romantyczne czekoladki.

Nieważne czy jesteś za granicą, czy w tym samym mieście, ale chcesz zaskoczyć swoją kobietę i wysłać jej kwiaty do pracy. U nas zawsze możesz liczyć na darmową dostawę na terenie Polski oraz bilecik z napisanymi przez siebie życzeniami. Kwiaty przez Internet to więcej niż upominki, to piękne momenty wzruszenia, pozostające w pamięci na długie lata.

Święty Walenty skorzystałby z usług Posłańca Kwiatowego! Zapraszamy!

Karol Patra

Karol Patra

Oceń artykuł
5/5

Zawsze Świeże
Kwiaty

Odkryj
Flowerboxy

Zobacz nasze produkty

Select your currency
EUREuro