DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa

Polityka Jakości Produktów i Usług

BUKIETY, KWIATY MIESZANE I KOSZE – Każda kompozycja kwiatowa wykonana jest w sposób, w najwyższym stopniu przypominający wzór prezentowany na zdjęciu w naszym serwisie, zdjęcia kompozycji mają charakter poglądowy, a jej ostateczny wygląd jest uzależniony od wybranej wielkości danej kompozycji. Różnica w wielkości i ilości kwiatów będzie proporcjonalna do różnicy w cenach produktów. Zapewniamy, że każda z kompozycji niezależnie od wielkości, wykonana jest z pięknych i świeżych kwiatów. Sezonowość niektórych gatunków kwiatów może spowodować użycie kwiatów zamiennych, co bywa niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. 

BiM s.c. (właściciel serwisu www.poslanieckwiatowy.pl) zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniającym najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wartość, wielkość, styl i kolorystyka).

Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków i upominków mogą w niewielkim stopniu różnić się od tych prezentowanych na stronach naszego serwisu internetowego. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości.

Select your currency
EUREuro