DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa

Polityka Jakości

Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do wzoru prezentowanego na stronie www.poslanieckwiatowy.pl

Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Prosimy mieć na uwadze fakt, że każdy bukiet jest inny – stopień rozwinięcia kwiatów, odmiana, odcień, dostępne przybranie – wszystko to wpływa na wykonanie bukietu. Sezonowość niektórych gatunków kwiatów i kwestia zachowania świeżości kompozycji kwiatowej może wpłynąć na użyte kwiaty. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia.

Kwestia zamiany kwiatów dotyczy głównie bukietów, koszy i flowerboxów z mieszanymi kwiatami. W produktach, które zawierają czasem kilka różnych rodzajów kwiatów w różnych tonacjach, czasem zastąpienie danego rodzaju kwiatów innym o zbliżonej tonacji kolorystycznej jest niezbędne, by dochować terminu dostawy. Zastrzegamy sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka).

Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków i upominków mogą się różnić od tych prezentowanych na stronach kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości. Prosimy zauważyć, że opcje dodatkowe dostępne przy bukietach czyli: czekoladki, maskotka, wazon, dodatek miłosny są zobrazowane przez przykładowe grafiki i nie przedstawiają one rzeczywistych produktów.

Select your currency
EUREuro