DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa

Kwiatowa poczta

Zobacz inne produkty

Bukiet kwiatów dostarczony prosto do rąk ukochanej? Nic prostszego! Dzięki kwiatowej poczcie w kwiaciarni internetowej sprawisz niespodziankę osobie na której Ci zależy w zaledwie kilka kroków! Poczta kwiatowa jest usługą, która polega na dostarczaniu kwiatów za pośrednictwem poczty lub kuriera. Wybór jest ogromny, bowiem dostarczyć można bukiety, wiązanki, kompozycje kwiatowe, a nawet flowerboxy.

Dla kogo kwiatowa poczta?

Dzięki kwiaciarni online mamy możliwość wyboru konkretnych kwiatów, kolorów, rozmiarów i stylów, a nawet dodatkowych elementów, takich jak kartki z życzeniami balony z helem czy bukiety słodyczy. Podaruj kwiaty na urodziny, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Zakochanych, a nawet podczas żałoby, kiedy chcemy wyrazić swoje kondolencje i wsparcie dla bliskiej osoby.

Zalety kupowania kwiatów przez pocztę kwiatową

Wyślij kwiaty dzięki poczcie kwiatowej z kwiaciarni internetowej. Niesie to ze sobą wiele zalet. Po pierwsze, jest wygodne – możemy dokonać zakupu z dowolnego miejsca i o każdej porze. Po drugie, kwiaciarnie online mają w swojej ofercie ogromny wybór kwiatów, co oznacza, że możemy wybrać idealny bukiet na każdą okazję. Po trzecie, kwiaty z dostawy są zawsze świeże, o co dbają poczty kwiatowe. Po czwarte, dostawa kwiatów jest naprawdę szybka i bezpieczna. Możemy zrobić zamówienie i wysłać kwiaty nawet w ostatniej chwili, ponieważ dostarczenie ich zajmuje zwykle kilka dni. I wreszcie po piąte – dostępność. Kwiaciarnie internetowe są powszechnie dostępne, co umożliwia dokonanie zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Select your currency
EUREuro