DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa
Kontakt

Blog Posłaniec Kwiatowy

tania kwiaciarnia internetowa na każdą okazję dla zakochanych

Dzień Kobiet – Wiekowe święto, nowe pomysły

Czy wiesz, że Dzień Kobiet pierwszy raz celebrowany był już ponad sto lat temu? Kwiaty z tej okazji zawsze są mile widziane, ale na co właściwie się zdecydować? Kwiaciarnia wysyłkowa Posłaniec Kwiatowy to serwis zajmujący się wysyłką kwiatów do domu, biura i każdego wybranego przez Ciebie miejsca. Zawsze możesz liczyć na darmową dostawę i dołączony do zamówienia bilecik z życzeniami własnego autorstwa. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki upominek zdecydować się w tym wyjątkowym dniu, spieszymy z pomocą! Przedstawiamy trzy pomysły, które sprawią, że ten Dzień Kobiet będzie dla Was niezapomniany.

Tulipany

Kwiaty te wybierane są od wielu lat na różnego rodzaju szczególne okazje. W XVI wieku wręczanie tulipanów oznaczało bogactwo. Kolory także mają ogromne znaczenie. Czerwone symbolizują miłość, różowe – troskę i sentyment, żółte natomiast – szczęście, i nadzieję. Nic więc dziwnego, że tulipany zyskują coraz większą popularność i ponadczasowość. Posłaniec Kwiatowy oferuje szeroką gamę bukietów z tulipanów w różnych barwach. Do kompozycji “Tęczowy mix” możesz dobrać czekoladki. Od siebie polecamy też bukiet “Rajski“, który zachwyca wiosennym fioletem. Wyraź swoje uczucia!

Róże

Czy istnieje coś bardziej klasycznego? Klasyka jednak nie musi oznaczać nudy lub schematyczności. Róże to kwiaty, które sprawdzają się niemal w każdej ważnej okoliczności. Cieszą kolorami, zapachem i pięknem. Sprawdzą się wyśmienicie nie tylko solo, ale też w towarzystwie gerber w bukiecie “Serce moje“, czy też z goździkami w kompozycji “Ekscytującej“. Czerwone, białe herbaciane…Róże zawsze zachwycają i polecają się na Dzień Kobiet!

Flowerboxy

Kolorowe, eleganckie pudełko, a w nim finezyjne kompozycje kwiatowe? Flowerbox to coś więcej. To zachwycająca ozdoba każdego wnętrza, która wprawia w oczarowanie każdą osobę, która zostanie nim obdarowana. Jeśli nudzą Cię klasyczne bukiety i chcesz zaskoczyć czymś wyjątkowym ważną dla Ciebie osobę – to idealny wybór. Mamy w naszej ofercie zarówno opcje dla ukochanej, takie jak “Flowerbox serce” , jak również warianty uniwersalne, bogate w wiosenne, jasne barwy, na przykład “Flowerbox goździki“. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zadzwoń, a my dostarczymy kwiaty! Czy może być prościej?

Podaruj wspomnienie.

Karol Patra

Karol Patra

Oceń artykuł
5/5

Zawsze Świeże
Kwiaty

Odkryj
Flowerboxy

Zobacz nasze produkty

Select your currency
EUREuro