DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa
Dzień Babci 2022r

Zamówienia online 24/7

*Dostawa nawet tego samego dnia.

auto-icona
Dostawa Gratis

dla naszych klientów

karta-icon

Bezpieczne

płatności

Oferta Hit dla Babci i Dziadka

Bukiety i kosze kwiatowe

KWIATY DLA BABCI – IDEALNY PREZENT NA JEJ ŚWIĘTO

Jak często odwiedzasz swoją babcię? Święta Bożego Narodzenia, może Wielkanoc lub imieniny – takie okoliczności zdecydowanie najczęściej bywają okazją do wizyty. Pewnie częściej dzwonisz lub piszesz, a powodem przeważnie jest odległość jaka Was dzieli oraz życie w biegu. Istnieje jednak dzień w roku, który stanowi JEJ osobiste święto. Dzień, w którym nie musi lepić pierogów i piec ciast. Może wówczas zostać obdarowana upominkami i ciepłym słowem.

Dzień babci to idealna okazja by docenić każdy miły gest, każde spotkanie rodzinne, czy nawet telefon z troski. Pędząca codzienność nie musi być powodem, dla którego mielibyście odpuścić celebrowanie tej okoliczności. Odległość nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż dzisiejszy świat daje możliwość obdarowania bliskich nawet, jeśli przebywasz za granicą kraju.

Posłaniec Kwiatowy wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka. Dajemy szereg możliwości i opcji dla każdego. Babcia jest nie tylko babcią, ale przede wszystkim kobietą, więc kwiaty ZAWSZE Ją ucieszą. Prócz bukietów oferujemy także przepiękne i bogate kosze prezentowe, a także świece zapachowe, czy też flowerboxy, które dodadzą finezji każdemu wnętrzu i wzruszą obdarowaną nimi osobę.
Kwiaty przez Internet to pomysł na prezent, ale także zaskoczenie ukochanych osób i sprawienie, by ich święto było niezapomniane. ZAWSZE możesz liczyć na darmową dostawę na terenie Polski i bilecik z napisanymi przez Ciebie życzeniami. Wystarczy wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada, a my zajmiemy się resztą.

Podaruj babci piękne wspomnienie!

Więcej produktów

Select your currency
EUREuro