DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

 J.Heweliusza 11/811, Gdańsk  |   +48 794 756 370

Posłaniec Kwiatowy R - Logo jak działą poczta kwiatowa

Dla Babci i Dziadka

Zobacz inne produkty

Podobno Włosi mawiają: „Jeśli nic nie idzie dobrze, zadzwoń do babci”. W pełni się z tym zgadzamy, a nawet przejmujemy to przysłowie, by na stałe zagościło na naszych ustach. Babcie lepią najlepsze na świecie pierogi, pieką najpyszniejsze ciasta, a ich kojący uśmiech może naprawić nawet wybitnie nieudany dzień. Dlatego też prócz urodzin oraz imienin warto celebrować coroczne święto, jakim jest Dzień Babci i Dziadka.

Idealny prezent Dla Babci i Dziadka

Babcie i dziadkowie są tak cudownymi i skromnymi istotami, że niekiedy trudno jest wybrać dla nich podarunek. Chyba każdy z nas choć raz usłyszał słowa: „Ty jesteś dla mnie najlepszym prezentem.”. Mimo to przecież chcemy, aby poczuli się w ten dzień wyjątkowo. 

Kwiaty to doskonały pomysł, by uczcić święto babci i podarować jej uśmiech, jakim ona obdarowuje nas od lat. Oferujemy zarówno piękne bukiety mieszane, jak również oryginalne flowerboxy. Doskonałym pomysłem Dla Babci i Dziadka będzie też kosz upominkowy z herbatą i słodyczami bądź syropem prozdrowotnym. Bez problemu złożysz zamówienie na naszej stronie, a po wybraniu upominku, my dostarczymy go za Ciebie. Wybierz idealny prezent oraz spraw, by ten dzień pozostał na zawsze w ich pamięci.

Select your currency
EUREuro